);
Go to Top

Stalowe okna i drzwi

Drzwi oraz okna stalowe produkujemy z systemowych profili stalowych zamkniętych. Elementy te umożliwiają wykonanie skrzydeł drzwiowych na konkretny wymiar oraz pozwalają na formowanie różnych kształtów przeszkleń, zgodnie z życzeniem klienta.

Stabilne i smukłe profile stalowe z doskonałą izolacją termiczną, umożliwiają zaprojektowanie dużych wymiarów przeszkleń, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort użytkowania.

Stolarka stalowa w systemie szwajcarskim JANSEN, charakteryzująca się wysoką estetyką, wykonywana jest metodą spawania w narożach z malowaniem na dowolny kolor RAL. Może być wykonywana na profilach ciepłych z przekładką termiczną lub bez. Konstrukcje mogą być z dowolnym praktycznie wypełnieniem, z szybą pojedynczą lub zespoloną, z poliwęglanem lub z panelami pełnymi, również malowanymi na kolor RAL.

Odmiana JANSEN-ECONOMY 

JANSEN-ECONOMY

JANSEN-ECONOMY

(profile o głębokości 50 mm lub 60 mm, bez izolacji termicznej, oferowane także ze stali szlachetnej) jest zalecana do zastosowań wewnętrznych lub tam, gdzie nie jest wymagana wysoka izolacyjność termiczna, np. w pomieszczeniach nieogrzewanych.

 

 

 

 

W systemie termoizolowanym – JANISOL profile o głębokości 60mm, (oferowane też ze stali szlachetnej) składają się z dwóch stalowych części połączonych przekładką z tworzywa kompozytowego. W ten sposób przestrzeń wewnętrzna profila podzielona jest na dwie komory. Izolacja termiczna jest tu zachowana również w obszarze okuć dzięki zastosowaniu odpowiednich podkładek z tworzywa.

JANISOL

JANISOL

Profile okienne oferowane są też w wersji o podwyższonej izolacji termicznej – JANISOL PRIMO – jako trzykomorowe, ze współczynnikiem Uf > 1,5 W/m2K.

JANISOL ARTE – nowy system izolowanych profili stalowych, zaprojektowany z myślą o renowacjach zabytkowych okien i drzwi. Dawne charakterystyczne przeszklenia z cienkimi szczeblinami mogą być teraz perfekcyjnie powielone z wyjątkowo smukłych, lecz izolowanych termicznie profili stalowych. Wszystkie, typowe dla dawnych budynków rodzaje okien, a także przeszklone drzwi, mogą być zrealizowane poprzez kombinacje jedynie czterech podstawowych profili.

JANISOL ARTE

JANISOL ARTE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *