Go to Top

Stalowe okna i drzwi

Drzwi oraz okna stalowe produkujemy z systemowych profili stalowych zamkniętych. Elementy te umożliwiają wykonanie skrzydeł drzwiowych na konkretny wymiar oraz pozwalają na formowanie różnych kształtów przeszkleń, zgodnie z życzeniem klienta.
Stabilne i smukłe profile stalowe z doskonałą izolacją termiczną, umożliwiają zaprojektowanie dużych wymiarów przeszkleń, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort użytkowania.
Stolarka stalowa w systemie szwajcarskim JANSEN, charakteryzująca się wysoką estetyką, wykonywana jest metodą spawania w narożach z malowaniem na dowolny kolor RAL. Może być wykonywana na profilach ciepłych z przekładką termiczną lub bez. Konstrukcje mogą być z dowolnym praktycznie wypełnieniem, z szybą pojedynczą lub zespoloną, z poliwęglanem lub z panelami pełnymi, również malowanymi na kolor RAL.
Odmiana JANSEN-ECONOMY 

JANSEN-ECONOMY

JANSEN-ECONOMY

(profile o głębokości 50 mm lub 60 mm, bez izolacji termicznej, oferowane także ze stali szlachetnej) jest zalecana do zastosowań wewnętrznych lub tam, gdzie nie jest wymagana wysoka izolacyjność termiczna, np. w pomieszczeniach nieogrzewanych.
W systemie termoizolowanym – JANISOL profile o głębokości 60mm, (oferowane też ze stali szlachetnej) składają się z dwóch stalowych części połączonych przekładką z tworzywa kompozytowego. W ten sposób przestrzeń wewnętrzna profila podzielona jest na dwie komory. Izolacja termiczna jest tu zachowana również w obszarze okuć dzięki zastosowaniu odpowiednich podkładek z tworzywa.

JANISOL

JANISOL

Profile okienne oferowane są też w wersji o podwyższonej izolacji termicznej – JANISOL PRIMO – jako trzykomorowe, ze współczynnikiem Uf > 1,5 W/m2K.
JANISOL ARTE – nowy system izolowanych profili stalowych, zaprojektowany z myślą o renowacjach zabytkowych okien i drzwi. Dawne charakterystyczne przeszklenia z cienkimi szczeblinami mogą być teraz perfekcyjnie powielone z wyjątkowo smukłych, lecz izolowanych termicznie profili stalowych. Wszystkie, typowe dla dawnych budynków rodzaje okien, a także przeszklone drzwi, mogą być zrealizowane poprzez kombinacje jedynie czterech podstawowych profili.

JANISOL ARTE

JANISOL ARTE